VvE Netwerkbijeenkomst verduurzaming en welstand 29 november 2022

Geplaatst op 31 oktober 2022 | Laatste update 24 november 2022

Verduurzamingsmaatregelen, zoals nieuwe kozijnen, kunnen gevolgen hebben voor het uiterlijk van een VvE. Wanneer moet je als VvE een Omgevingsvergunning aanvragen? en wanneer heb je te maken met de welstandscommissie? En wat kan je als je VvE beschermd stadsgezicht is of zelfs een monument? Op de bijeenkomst op 29 november 2022 gaan we daar op in. De avond wordt afgetrapt door Joep Klabbers, secretaris van de commissie welstand. Vervolgens geeft architect Ineke Hulshof een inleiding. Zij heeft veel ervaring met verduurzamen van monumenten; waaronder in Rotterdam. Uiteraard is er ook veel ruimte voor discussie en uitwisseling van ervaring.

De bijeenkomst is 29 november 2022 van 19.30 – 22.00 in het centrum van Rotterdam. Wil je aanwezig zijn? Meldt je dan aan: info@vvenetwerkrotterdam.nl.

Vragen, tips en aanvullingen
Er zijn nog geen berichten geplaatst.