Locatiewijziging: Informatiebijeenkomst over VvE-Beheerders

Geplaatst op 19 maart 2023 | Laatste update 24 maart 2023

Vorig jaar hebben we al een bijeenkomst gehad over beheerders, en daarmee gaan we op 28 maart van dit jaar verder. Wij hebben onze VvE’s via een korte enquête gevraagd naar hun ervaringen met beheerders. Onderwerpen die we zullen behandelen zijn: wat doet een beheerder, hoe selecteer je een beheerder, hoe contracteer je een beheerder en hoe houd je toezicht op een beheerder. Maar ook, wie is een goede beheerder is (en waarom) en wie niet? Op basis daarvan willen we als VvE Netwerk Rotterdam een lijst van gekwalificeerde beheerders samenstellen.

NIEUWE LOCATIE: Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven, Wijnhaven 36, 3011 WS Rotterdam, aanbellen bij nummer 36B (dringende verzoek om niet op andere bellen drukken).

Vragen, tips en aanvullingen
Er zijn nog geen berichten geplaatst.