Informatiebijeenkomst verduurzamen en subsidies.

Geplaatst op 20 februari 2023 | Laatste update 20 februari 2023

Start 20.00, locatie: Citykerk Het Steiger,1e Nieuwstraathof 2 3011 GM Rotterdam (ingang aan de Nieuwstraat)

Ben je als Vereniging van Eigenaars (VvE) van plan je gebouw te verduurzamen, maar loop je op tegen de vaak hoge uitgaven? Kom dan op 28 februari naar de informatieavond van het VvE Netwerk Rotterdam. Alle geïnteresseerden in verduurzaming van VvE’s en subsidiemogelijkheden daarvoor, zijn van harte welkom.

Het onderwerp van de informatiebijeenkomst is subsidies, leningen en andere regelingen voor VvE’s die willen verduurzamen. Je kunt daarbij denken aan isolatie of andere energiebesparende maatregelen, zoals een warmtepomp, een zonneboiler, zonnepanelen en een centrale aansluiting op een warmtenet.

Op de avond zijn er korte bijdragen vanuit de Gemeente Rotterdam, VV010 en het Nationaal Warmtefonds. Daarna is er uitgebreid gelegenheid tot persoonlijk contact en vragen aan de inleiders en netwerken met de andere deelnemers in het VvE Netwerk Rotterdam.

Vragen, tips en aanvullingen
Er zijn nog geen berichten geplaatst.